Facebook Hesabımız; YENİ GİBİ

ÜRÜNLERİ SATIN ALMAK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER:

* Kesinlikle dışarıdan ürün satışı alınmayacaktır. Lütfen bu konuda talep olmasın!

* Lütfen sadece ürünü kesin almak isteyenler serzeniss32@gmail.com adresine mail göndersin. Diğer mailler dikkate alınmayacaktır.

* Satın almak istediğiniz ürün için Hesap numarası verilecektir, ödeme yapıldıktan sonra tarafınıza kargolanacaktır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Satın almış ürünler, MNG ve PTT Kargo)ndan tercih ettiğiniz firmaya KARŞI ÖDEMELİ olarak teslim edilecektir.

* EFT ve Havale imkanı olmayanlar; Beğendiğiniz ürünü kredi kartıyla satış imkanı sunan siteye koyabiliriz. Bunun için serzeniss32@gmail.com ya da facebook hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.

* Yurt dışına ürün satışı yapılmayacaktır!

* Ürünler fotoğraflarda görülenden farklı olarak yada belirtilen kullanım süresi dışında size teslim edilmeyecektir. Fotoğrafların çekildiği ortamdan dolayı görüntü ve netlik konusunda sorunlar olabilir. Alacağınız ürün konusunda teslim edildikten sonra geri iade olması iki taraf açısından sorun teşkil edileceğinden asla İade söz konusu olmayacaktır!!!

Lütfen karşılıklı haklarımıza riayet edelim.

* Zaman ayırdığınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, güzel alışverişler dileriz...


Butik Kurabiye ve Hediyelik Sabun Siparişi Alınacaktır...

Butik Kurabiye ve Hediyelik Sabun Siparişi Alınacaktır...
Butik Kurabiye ve Hediyelik Sabun Siparişi Alınmaktadır...

18 Nisan 2013 Perşembe

ÖZEL DİKİM TAŞ İŞLEMELİ ABİYE


 ÖLÇÜLER:
Büstiyer: 
Omuz: 36 cm      Göğüs: 41 cm      Bel: 36 cm     Kol: 39 cm      Boy: 55 cm

 Etek:  
Bel: 35 cm     Basen: 92 cm     Ön Boy: 110 cm     Arka Boy: 115 cm     Kuyruk: 108 cm
       
Özel ölçülere göre dikilmiş ve sadece 3 saat giyinilmiş özel günlerininiz için tasarımı çok şık abiyedir. Rengi çok güzel ve canlıdır.

Abiye 2 parçadan oluşmaktadır. Üst büstiyer; hayal tül, Abraham saten, taşlı bölümü büstiyer kupon kumaştan ve renk tonuna yakın astardan oluşmaktadır.
Büstiyer; bedene oturan ve abiye haricinde pantalon üzeride de kullanabilir özelliktedir.

Alt eteği büstiyerin havasını koruması, çok abartılı ve parlak olmaması için Abraham satenin iç kısımı, mat tarafı kullanılmıştır. Kuyruğunda bulunan parmak ipi eteğin toplanması açısından yardımcıdır.  Etek bölümü parlak tarafından kullanılmadığı için başka parçalarla kombin yapılabilir. Büstiyer bölümünü kişi isterse tesettüre uygun kapattırabilir. Kupon kumaştan artan ufak parçalar türban yada etek için ayrıca değelendirilebilir.

Abiye Fiyatı birkaç saat kullanıldığı için değerinin çok altında ihtiyaçtan uygun fiyat belirlenmiştir. Sadece üst büstiyer için kullanılan taşlı kupon kumaşına ödenen bedelin  altında satışa çıkarılmıştır.

Hediye olarak; Taç, Bileklik, Yüzük(sıfır), Küpe ve Lazer Kesim Şal(sıfır) gönderilecektir.

Ürün Fiyatı: 75 TL

   Not: Ürünün fotoğraf çekimindeki sorundan dolayı rengi net çıkmamıştır. Daha canlı ve hoş renge sahiptir. Acele çekimden dolayı eteğinde kırışıklıklar oluşmuştur.


HEDİYELERİ...

TAÇ
(Saç ve türban üzerine istenilen şekilde model yapılabilir, esnektir. Saçınızın herhangi bir tarafına yada topuza, alnınıza  vs...güzel şekil alınabilen şık bir aksesuar.)

BİLEKLİK  
(Kolunuza göre ayarlanabilir, kıvrımları istenen şekil verilebilir, esnektir.)
 

 


YÜZÜK

 KÜPE

 LAZER KESİM ŞAL
(Sıfır ürün-Pudra pembesi, kumaşı güzeldir.)

 

Detaylı bilgi için Blogun üst bölümünde yazılan koşulları dikkate alınız.

Ürünü satın almak için lütfen
serzeniss32@gmail.com adresine mail gönderiniz.
Sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin!

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder